Soovite häid ja varajasi pakkumisi?

Sisestage oma andmed ja saate esimeste hulgas infot tulevaste sooduspakkumiste kohta


Hoiame andmed 100% kaitstuna

Lähiaja koolitusedBänner
Bänner

E-post

Imelise Ahvenamaa loodus, maitsed ja inimesed / MOTIVATSIOONIREIS
21.08.2020 - 23.08.2020

Kui sõidate Turust natuke avamere suunas, siis peagi jõuate nagu teise maailma. Punased kaljud, lookas õunapuud, sädelevad lahesopid. Majade ja puude vahelt on vilksamisi näha merd. Kas pole Ahvenamaa idülliline? Ahvenamaa põhisaare lopsakas loodus vastandub selgelt saarestiku punastele kaljudele.
Ahvenamaa on täielikult rootsikeelne, kuid Soome koosseisu kuuluv piirkond, mille kultuuri on aastasadade jooksul mõjutanud nii Soome, Venemaa kui ka Rootsi. 6500 saarel elab kokku 27 500 ahvenamaalast.
Ahvenamaa ei ole küll suur, aga pakub väga erinevaid elamusi. Siit on lihtne leida rahu, vaikust, imelist loodust, sõbralikke inimesi ning värvikat ajalugu.

Ahvenamaal on võimalik veeta kas pikk päev omal käel pealinna Mariehamnis võ liituda meie ekskursioonigrupiga, et Marienhamni ning Ahvenamaaga lähemat tutvust teha.
Eestikeelse giidiga meeleolukal ringreisil tutvume Ahvenamaa vaatamisväärsuste ja kohaliku eluga. Sõidame Eckerösse, mis on olnud alates 17. sajandist tähtis sõlmpunkt Stockholmi ja Peterburi vahel. Reis viib meid ka Bomarsundi kindlusesse, mille Briti ja Prantsuse väed Krimmi sõja ajal maatasa tegid. Siin asusid kõige suuremad ehitised mis kunagi Ahvenamaale rajatud on, sest siinsest paigast pidi saama tollase Vene keisririigi sõjaline keskus.  Bomarsund on üks oluline märk Vene Keisririigist Ahvenamaal.

Külastame Stallhageni õlletehast ning sealset suurepärast kauplust, kus on võimalik teha toredaid sisseoste Ahvenamaa maitsete nautimiseks.
Vaatame Kastelholmi kindluse varemeid – 13. sajandist pärinev kindlus oli Rootsi kuninga Gustav Vasa lemmikpaik. Lossi paremaks kindlustamiseks rajati hiljem vallikraav. Siin on elanud Rootsi kuningas  Gustav Vasa ja kus kuninga  vanem poeg Erik, venna Johani tahtel, veetis  oma vangipõlve.
Lossi kõrval asub kaunis Jan Karlsgårdeni vabaõhumuuseum vanade säilinud hoonetega, mis on siia toodud erinevatest paikadest Ahvenamaal. Muuseumis ekponeeritakse elu-olu Ahvenamaal 1850datel aastatel. Vabaõhumuuseumi kõrval asuvas endises vangimajas, mis tegutses kuni aastani 1975, asub vanglamuuseum. Muuseumis saab ülevaate vangla ajaloost (sissepääs lisatasu eest 2€/1€).  Siin on ka paar mõnusat kohvikut, kus soovi korral on võimalik keha kinnitada.

Ringsõit lõpeb Mariehamnis. Omal käel võivad soovijad käia 1903 aastal ehitatud ja muuseumina tegutseval purjelaeval Pommern (sissepääs lisatasu eest 14€/8€). Sama piletiga pääseb ka Meremuuseumisse.

Ekskursioon kestab ligikaudu 5 tundi ning algab ja lõpeb sadamas.

Programm
1. päev

13.00 Kogunemine D-terminalis teisel korrusel EXITravel sildiga kassas. 
15.00 Väljub laev Tallinnast. Laevas saab mõnusasti aega veeta ja soovi korral süüa rikkalikku õhtusööki (lisatasu 35.-).

2. päev Hommikusöök laeval (lisatasu 14.-)
9.00 Saabume Mariehamni.
9.30 Ekskursiooni algus sadamast
14.30 Ekskursiooni lõpp kesklinans
17.30 Õhtusöök laeva buffet restoranis (lisatasu 35.-)
18.00 Laev väljub Marienhamni sadamast tagasi Tallinnasse.

3. päev Hommikusöök laeval (lisatasu 14.-)
13.30 Saabub laev Tallinna

Hind vastavalt valitud kajutiklassile:
SOODUSHIND al 48.- reisija B4 kajutis

Ainult kajut:
Koht B4 kajutis 48.- (ilma söökideta ; HS 14.- ja ÕS 35.- saab lisaks võtta)
Koht B2 kajutis 84.- (ilma söökideta ; HS 14.- ja ÕS 35.- saab lisaks võtta)
Koht A2 (aknaga) kajutis 114.- (ilma söökideta ; HS 14.- ja ÕS 35.- saab lisaks võtta)

Paketid:
Koht B4 kajutis – pakett 111.- (sisaldab ka 2 hommikusööki ja 1 õhtusöögi)
Koht B2 kajutis – pakett 147.- (sisaldab ka 2 hommikusööki ja 1 õhtusöögi)
Koht A2(aknaga)  kajutis – pakett 177.- (sisaldab ka 2 hommikusööki ja 1 õhtusöögi)

Hinnas sisaldub
* sõit valitud kajutis marsruudil Tallinn-Mariehamn-Tallinn
* eestikeelse giid-rühmajuhi teenused

Lisatasu eest

* ekskursioon Ahvenamaal (49.-)
* hommikusöök laevas (14.-)
* õhtusöök laevas (35.-)
* tasulised sissepääsud muuseumidesse
* koolitusarvele võib lisanduda käibemaks
* Reisile on võimalik liita koolitus!


Lisainformatsioon

Atlanto Arendus OÜ
Rävala 8, Tallinn 
tel 620 76 76 
www.etreening.ee

Referentsid

  • "Koolituselt koju jõudnud, sain alles aru kui väga seda koolitust oli mulle vaja. Teema oli ainuõige, koht oli ainuõige ja treener – koolitaja oli minule ainuõige.

    Ma olen nüüd kui „Duracelli Jänes“: valmis - laetud, et jätkata maratoni( eluteel) ja äriteel. Samas sain teadmistesse kindluse, et olen õige tee valinud ning tean ,mida jätkamiseks ette võtta. Meeldis kõik : asine teemavalik, lõbusad ja meeldejäävad näited, õpetlikud vestlusringid ning põhiline selle kõige juures – ma olin oma valikute tegemisel VABA ja iseseisev.

    Kõik selle, mille materjaalselt kulutad , saad 200-250% täiega tagasi.

    Aitäh sulle,hea inimene,päikseliste päevade eest paradiisis!"

    Tiiu Oras (Visitex OÜ juhataja)