Soovite häid ja varajasi pakkumisi?

Sisestage oma andmed ja saate esimeste hulgas infot tulevaste sooduspakkumiste kohta


Hoiame andmed 100% kaitstuna

Lähiaja koolitusedBänner
Bänner

E-post

VEEBISEMINAR: Hetke aktuaalsed maksuprobleemid
17.04.2020
Veebiseminar: ERIOLUKORRAST TINGITUD MAKSUPROBLEEMID

Eriolukord on tekitanud hulgaliselt keerulisi ja tavapäratuid olukordi - sundinud suurt hulka inimesi töötama kodus, äriühingutel võivad tekkida omakapitali säilitamise probleemid, kuidas saada tööle ja koju, kui ühistransport kas ei liigu või selle kasutamisel on risk nakatuda viirusega, samuti hulk muid maksuprobleeme.
Riigikogu menetleb eriolukorrast tulenevaid riigipoolseid maksuleevenduse küsimusi ja suurt hulka muid abistavaid seadusemuudatusi.
Veebiseminaril selgitame, kuidas eriolukorras maksualaselt käituda ja vältida maksuriske, mida saame ise ära teha ja milliseid võimalusi saame pakkuda maksukohustuste optimeerimisel ning milliseid maksuprobleeme võivad tekitada ebakorrektsed lahendused. Juhime tähelepanu ka maksualasele kohtupraktikale.

ERIOLUKORRAST TINGITUD MAKSUPROBLEEMID

 

Aeg ja koht

17.aprill 2020.a. kell 10.00-12.15 veebikeskkonnas

 

Lektor
Tõnis Jakob, pikaaegse kogemusega juhtiv maksukonsultant, Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi eriala MA, vannutatud audiitor ja end.Ernst & Young Baltic juhtiv maksukonsultant ja end.Maksuameti peadirektori asetäitja

 

Sihtgrupp:

Ettevõtete ja organisatsioonide juhid, finantsjuhid, raamatupidajad

 

Koolituse maht:

3 ak/h auditoorset tööd (veebiseminar)

 

Õppevorm ja kasutatavad meetodid:

veebiseminar


Koolituse sisu

Käsitletakse eriolukorrast tulenevaid maksuleevenduse küsimusi (intresside peatamine, maksuvõla ajatamise soodsamad tingimused, sotsiaalmaksu miinimumkohustuse peatumine, jne)

Millised on võimalused:

1) seoses kodukontoris töötamisega;

2) seoses tehingutega oma töötajatega (nt  töötervishoid, laenud, jne)

3) seoses tööandja sõiduauto või kaubiku kasutamisel ja sõiduauto hüvitis, sealhulgas tööle ja koju sõit ettevõtte autoga;

4) omakapitali säilitamise ja dividendide maksmisega seotud probleemid

Koolituse tulemusena osaleja:

 • teab seadusest tulenevaid võimalusi ja regulatsioone maksukohustuse optimeerimisel
 • oskab tegutseda eriolukorrast tulenevates maksuleevenduse küsimustes
 • teab kuidas eriolukorras maksualaselt käituda ja vältida maksuriske
Hindamiskriteeriumid ja -meetodid:
Õpiväljundite saavutamist ei hinnata.
Soovi korral väljastatakse tõend koolitusel osalemise kohta.

 

Hind sisaldab veebiseminari ja õppematerjale.

Seoses koroonaviirusest tingitud terviseriskidega ning riigis välja kuulutatud eriolukorraga toimub seminar meie veebiseminaride keskkonnas.Veebikeskkonnas on võimalus esitada ka küsimusi esinejale nii kirjalikut kui ka otse suheldes. Peale registreerimist ja arve tasumist saadame Teile materjalid ja personaalse lingi, mille kaudu pääsete 20 minutit enne seminari algust veebiseminari keskkonda. Võite osaleda nii tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


REGISTREERIMINE

Lisainformatsioon
Rävala 8, Tallinn
tel 620 76 76
www.etreening.ee
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Referentsid

 • "Koolituselt koju jõudnud, sain alles aru kui väga seda koolitust oli mulle vaja. Teema oli ainuõige, koht oli ainuõige ja treener – koolitaja oli minule ainuõige.

  Ma olen nüüd kui „Duracelli Jänes“: valmis - laetud, et jätkata maratoni( eluteel) ja äriteel. Samas sain teadmistesse kindluse, et olen õige tee valinud ning tean ,mida jätkamiseks ette võtta. Meeldis kõik : asine teemavalik, lõbusad ja meeldejäävad näited, õpetlikud vestlusringid ning põhiline selle kõige juures – ma olin oma valikute tegemisel VABA ja iseseisev.

  Kõik selle, mille materjaalselt kulutad , saad 200-250% täiega tagasi.

  Aitäh sulle,hea inimene,päikseliste päevade eest paradiisis!"

  Tiiu Oras (Visitex OÜ juhataja)