Soovite häid ja varajasi pakkumisi?

Sisestage oma andmed ja saate esimeste hulgas infot tulevaste sooduspakkumiste kohta


Hoiame andmed 100% kaitstuna

Lähiaja koolitusedBänner
Bänner

E-post

MAKSUSOODUSTUSED JA MAKSUDE OPTIMEERIMISE VÕIMALUSED
02.04.2020

Koolituse eesmärk
Aasta algusest kehtivad oluliselt karmimad reeglid tehingute maksukäsitluse määratlemisel ja maksude optimeerimisel. 
Tulumaksuga maksustamisel on terve rida maksusoodustusi ja soodsamaid maksusätteid, mille rakendamisel tuleb olla korrektne ja ettevaatlik vältimaks tehingute ümberklassifitseerimist maksustamise jaoks. Koolitusel käsitletakse kehtivaid maksusoodustusi ja mida nende rakendamisel tuleks jälgida. Samuti vaadatakse maksualast kohtupraktikat, mis selgitab maksusätete rakendamise praktikat ja nõudeid tehingute tõendamisele.


Sihtrühm
Personalijuhid, -spetsialistid, raamatupidajad, finantsjuhid, osakonnajuhatajad, ühingute juhtorganite liikmed, tegevjuhid, juhiabid, assistendid.

Koolituse sisu

Mis on  lubatud ja mittelubatud maksukohustuse optimeerimine lähtudes maksukorralduse seaduse muudatustest alates 1.01.2019

Milliseid võimalusi on maksukohustuse optimeerimisel:
1) seoses erisoodustustega nt tööandja sõiduauto või kaubiku kasutamisel ja sõiduauto hüvitis, sealhulgas tööle ja koju sõit ettevõtte autoga;
2) seoses muudatustega dividendide maksustamisel;
3) seoses ettevõtlusega seotud ja mitteseotud kulude tegemisega;
4) seoses tehingutega oma töötajatega (nt kodukontor, töötervishoid, spordikulud, vastuvõtud, koolitused, laenud, vara müük ja soetamine, jne)
Tehingute tõendamine ja arvetega seotud probleemid
Uued maksukontrolli sätted, kaasaitamiskohustus ja ärakuulamise õigus.
Millistel asjaoludel võib maksuhaldur tehingu maksustamise jaoks ümberklassifitseerida lähtudes tulumaksuseaduse muudatustest alates 1.01.2019
Kohtupraktika eeltoodud maksuasjades

Koolitaja
Tõnis Jakob 
Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi eriala MA, vannutatud audiitor . Pikaajaline maksukoolitaja ning aastatel 1994–2008. a Eesti Audiitorkogu juhatuse liige. Laialdane kogemus nii Eesti-siseses kui rahvusvahelises maksunõustamises; maksude planeerimisel erinevate tehingute osas; maksuarvestuse nõustamisel ja maksuauditis, samuti kogemused äriühingute ühinemise, likvideerimise, ümberkujundamise, äritegevuse müügi ning tegevuse ümberstruktureerimine valdkonnas. Tõnis on olnud lektor paljudel raamatupidamise ja maksustamise teemalistel koolitustel ning ülikoolides maksustamise õppejõud.

Koolituse maht
8 akadeemilist tundi

Koht
Rävala 8, Tallinn. Kell 10-17.

Hind
189.- / Soodushind 109.-
Hinnale lisandub käibemaks! 

Hin
nas sisaldub
- koolitus
- õppematerjalid 
- kohvipausid

Õpiväljundeid ei hinnata. Soovi korral väljastatakse tõend koolitusel osalemise kohta.

REGISTREERIMINE

Lisainformatsioon
Rävala 8, Tallinn
tel 620 7676
www.etreening.ee

Referentsid

  • "Koolituselt koju jõudnud, sain alles aru kui väga seda koolitust oli mulle vaja. Teema oli ainuõige, koht oli ainuõige ja treener – koolitaja oli minule ainuõige.

    Ma olen nüüd kui „Duracelli Jänes“: valmis - laetud, et jätkata maratoni( eluteel) ja äriteel. Samas sain teadmistesse kindluse, et olen õige tee valinud ning tean ,mida jätkamiseks ette võtta. Meeldis kõik : asine teemavalik, lõbusad ja meeldejäävad näited, õpetlikud vestlusringid ning põhiline selle kõige juures – ma olin oma valikute tegemisel VABA ja iseseisev.

    Kõik selle, mille materjaalselt kulutad , saad 200-250% täiega tagasi.

    Aitäh sulle,hea inimene,päikseliste päevade eest paradiisis!"

    Tiiu Oras (Visitex OÜ juhataja)