Soovite häid ja varajasi pakkumisi?

Sisestage oma andmed ja saate esimeste hulgas infot tulevaste sooduspakkumiste kohta


Hoiame andmed 100% kaitstuna

Lähiaja koolitusedBänner
Bänner

E-post

Ajalooline Turu ja idülliline Naantali - imeline laevakruiis / MOTIVATSIOONIREIS
07.08.2020 - 09.08.2020

Kui sõidate Turust natuke avamere suunas, siis peagi jõuate nagu teise maailma. Punased kaljud, lookas õunapuud, sädelevad lahesopid. Majade ja puude vahelt on vilksamisi näha merd. Kas pole Ahvenamaa idülliline? Ahvenamaa põhisaare lopsakas loodus vastandub selgelt saarestiku punastele kaljudele.

Ahvenamaa on täielikult rootsikeelne, kuid Soome koosseisu kuuluv piirkond, mille kultuuri on aastasadade jooksul mõjutanud nii Soome, Venemaa kui ka Rootsi. 6500 saarel elab kokku 27 500 ahvenamaalast.

Ahvenamaa ei ole küll suur, aga pakub väga erinevaid elamusi. Siit on lihtne leida rahu, vaikust, imelist loodust, sõbralikke inimesi ning värvikat ajalugu. Tere tulemast Ahvenamaale!

Meie bussiekskursioon Ahvenamaal kestab ligikaudu 5 tundi ning algab ja lõpeb sadamas.

Programm

1. päev
8.00
Kogunemine A-terminalis teisel korrusel EXITravel sildiga kassas. Laeva pardakaartide jagamine.
8.30 Väljub laev Tallinnast.
11.15 Jõuab laev Helsingisse.
Helsingis on vaba aega 3 tundi. Võimalik on laevast väljuda ja Helsingi linnas jalutuskäik teha.
15.30 Väljub laev Helsingist Mariehamni. Laevas saab mõnusasti aega veeta ja soovi korral süüa rikkalikku õhtusööki (sisaldub hinnas).
2. päev
Hommikusöök laevas (sisaldub hinnas)
8.00 Saabume Mariehamni.
Ahvenamaal on võimalik veeta kas pikk päev omal käel pealinna Mariehamnis võ liituda meie ekskursioonigrupiga, et Marienhamni ning Ahvenamaaga lähemat tutvust teha.
Ekskursiooni algus sadamast
. Ekskursioon kestb ca 5 tundi. Hiljem jääb veel soovi korral vaba aega Marienhamis veetmiseks. Soovijad saavad eksursiooni lõppedes otse bussiga sadamasse.
Ahvenamaa ringreisil tutvume vaatamisväärsuste ja kohaliku eluga.

Peatume Badhusbergeti vaateplatvormil, millelt avaneb imearmas linn oma täies hiilguses. Sõidame Eckerösse, mis on olnud alates 17. sajandist tähtis sõlmpunkt Stockholmi ja Peterburi vahel. Reis viib meid ka Bomarsundi kindlusesse, mille Briti ja Prantsuse väed Krimmi sõja ajal maatasa tegid. Siin asusid kõige suuremad ehitised mis kunagi Ahvenamaale rajatud on, sest siinsest paigast pidi saama tollase Vene keisririigi sõjaline keskus.  Bomarsund on üks oluline märk Vene Keisririigist Ahvenamaal.
Külastame Stallhageni õlletehast ning sealset suurepärast kauplust, kus on võimalik teha toredaid sisseoste Ahvenamaa maitsete nautimiseks. 
Vaatame Kastelholmi kindluse varemeid – 13. sajandist pärinev kindlus oli Rootsi kuninga Gustav Vasa lemmikpaik. Lossi paremaks kindlustamiseks rajati hiljem vallikraav. Siin on elanud Rootsi kuningas  Gustav Vasa ja kus kuninga  vanem poeg Erik, venna Johani tahtel, veetis  oma vangipõlve.
Lossi kõrval asub kaunis Jan Karlsgårdeni vabaõhumuuseum vanade säilinud hoonetega, mis on siia toodud erinevatest paikadest Ahvenamaal. Muuseumis ekponeeritakse elu-olu Ahvenamaal 1850datel aastatel. Vabaõhumuuseumi kõrval asuvas endises vangimajas, mis tegutses kuni aastani 1975, asub vanglamuuseum. Muuseumis saab ülevaate vangla ajaloost (sissepääs lisatasu eest 2€/1€).  Siin on ka paar mõnusat kohvikut, kus soovi korral on võimalik keha kinnitada.
Ringsõit lõpeb Mariehamnis. Omal käel võivad soovijad käia 1903 aastal ehitatud ja muuseumina tegutseval purjelaeval Pommern (sissepääs lisatasu eest 14€/8€). Sama piletiga pääseb ka Meremuuseumisse.

16.00 Laev väljub Marienhamni sadamast tagasi Tallinnasse.
Õhtusöök laevas (sisaldub hinnas).

3. päev
Hommikusöök laevas (sisaldub hinnas)
7.45 Saabub laev Tallinna

Hinnas sisaldub
* sõit B4 kajutis marsruudil Tallinn-Helsingi-Mariehamn-Tallinn
* eestikeelse giid-rühmajuhi teenused
* 2 hommikusööki laevas, kerged alkohoolsed joogid sisalduvad hinnas
* 2 õhtusööki laevas

Lisatasu eest
* koht B2, B3, A4, A3, A2 kajutis
* ekskursioon Ahvenamaal (49.-)
* tasulised sissepääsud muuseumidesse

Reisi hind:
195.- / SOODUSHIND: 146.-
Eraisiku arve sisaldab käibemaksu.
Ettevõtte arvele lisandub käibemaks.

REGISTREERIMINE

Lisainformatsioon

 

Rävala 8, Tallinn
tel 620 76 76
www.etreening.ee


Referentsid

  • "Koolituselt koju jõudnud, sain alles aru kui väga seda koolitust oli mulle vaja. Teema oli ainuõige, koht oli ainuõige ja treener – koolitaja oli minule ainuõige.

    Ma olen nüüd kui „Duracelli Jänes“: valmis - laetud, et jätkata maratoni( eluteel) ja äriteel. Samas sain teadmistesse kindluse, et olen õige tee valinud ning tean ,mida jätkamiseks ette võtta. Meeldis kõik : asine teemavalik, lõbusad ja meeldejäävad näited, õpetlikud vestlusringid ning põhiline selle kõige juures – ma olin oma valikute tegemisel VABA ja iseseisev.

    Kõik selle, mille materjaalselt kulutad , saad 200-250% täiega tagasi.

    Aitäh sulle,hea inimene,päikseliste päevade eest paradiisis!"

    Tiiu Oras (Visitex OÜ juhataja)