Soovite häid ja varajasi pakkumisi?

Sisestage oma andmed ja saate esimeste hulgas infot tulevaste sooduspakkumiste kohta


Hoiame andmed 100% kaitstuna

Lähiaja koolitusedBänner
Bänner

E-post

JÕULUAEG AHVENAMAAL - imeline loodus, maitsed ja inimesed / MOTIVATSIOONIREIS
02.12.2022 - 04.12.2022

JÕULUAEG AHVENAMAAL - imeline loodus, maitsed ja inimesed !
2.-4. detsember 2022

Advendiaeg algab Ahvenamaal niinimetatud väikeste jõuludega. See on vana traditsioon, mida tähistatakse väikese kuuse ja hea toiduga. Ahvenamaal on avatud jõuluturud, Marienhamn on kaunites jõulutuledes. Kaasa saab osta kohalikku käsitööd, omavalmistatud küünlaid, jõulukaunistusi, maiustusi, kodus küpsetatud leiba. Vanima, Jan Karlsgårdeni jõuluturu külastamine on tähtis osa jõulueelsetest pidustustest kõigile saarestiku peredele. Hea elamuse saab muuseumi piirkonnas kaunite vanade hoonete vahel ringi käies ja sealset atmosfääri nautides.
Mariehamni jõuluturult leiab kõike alates pärgadest, kodustest küpsetistest, oma meisterdatud ehetest kuni liha, kala, taimse toidu, jõulumaiustuste, mee ja hulga muude jõulukaupadeni.
Sõidame meeolukasse Amalie limonaadivabrikusse, mis valmistab 12 erinevat limonaadi kohalikust toorainest ja imehead siidrit. Suus sulavad Mercedes käsitöö šokolaadid ja pralineed viivad lausa keele alla.
Ahvenamaa ei ole küll suur, aga pakub väga erinevaid elamusi. Siit on lihtne leida rahu, vaikust, imelist loodust, sõbralikke inimesi ning värvikat ajalugu.

Jõulukruiis AHVENAMAALE on ka suurepärane võimalus ettevõtetele olla koos oma meeskonnaga, tänada hea töö eest ja tähistada kaunilt aasta lõppemist! Soovi korral võite lisaks tellida erinevaid koolitusi. Täpsem info meie telefonil või e-maili teel.

Meie bussiekskursioon Ahvenamaal kestab ligikaudu 5 tundi ning algab ja lõpeb sadamas.

Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa pudeli joogiveega.

Programm
1. päev
19.00 Kogunemine sadama A-terminalis. Laeva pardakaartide jagamine EXITravel kassas.
20.30 Väljub laev Tallinnast Mariehamni. Laevas saab mõnusasti aega veeta ja soovi korral süüa rikkalikku jõuluroogadega õhtusööki (lisatasu 44.-)

2. päev
Hommikusöök laevas (lisatasu 17.-)
10.00 Saabume Mariehamni.
10.30 Ekskursiooni algus sadamast. Ekskursioon kestab umbes 5 tundi.
Ahvenamaa ringreisil tutvume vaatamisväärsuste ja kohaliku eluga ning külastame jõuluturgusid, Amelia limonaadivabrikut ja erinevaid väiketootjaid.
Peatume Badhusbergeti vaateplatvormil, millelt avaneb imearmas linn oma täies hiilguses. Reis viib meid ka Bomarsundi kindlusesse, mille Briti ja Prantsuse väed Krimmi sõja ajal maatasa tegid. Siin asusid kõige suuremad ehitised mis kunagi Ahvenamaale rajatud on, sest siinsest paigast pidi saama tollase Vene keisririigi sõjaline keskus.  Bomarsund on üks oluline märk Vene Keisririigist Ahvenamaal.
Külastame Stallhageni õlletehast ning sealset suurepärast kauplust, kus on võimalik teha toredaid sisseoste Ahvenamaa maitsete nautimiseks. Lühikese jalutuskäigu kaugusele jääb Smakby, kus saab nautida toitu Soome-Rootsi tuntud koka Michael Björklundi restoranis, samas on ka pruulikoda ja kohalikku käsitööd ning toiduaineid müüv kauplus.
Vaatame Kastelholmi kindluse varemeid – 13. sajandist pärinev kindlus oli Rootsi kuninga Gustav Vasa lemmikpaik. Lossi paremaks kindlustamiseks rajati hiljem vallikraav. Siin on elanud Rootsi kuningas  Gustav Vasa ja kus kuninga  vanem poeg Erik, venna Johani tahtel, veetis  oma vangipõlve.
Lossi kõrval asub kaunis Jan Karlsgårdeni vabaõhumuuseum vanade säilinud hoonetega, mis on siia toodud erinevatest paikadest Ahvenamaal. Muuseumis ekponeeritakse elu-olu Ahvenamaal 1850datel aastatel. Vabaõhumuuseumi kõrval asuvas endises vangimajas, mis tegutses kuni aastani 1975, asub vanglamuuseum. Muuseumis saab ülevaate vangla ajaloost (sissepääs lisatasu eest 2€/1€).  Siin on ka paar mõnusat kohvikut, kus soovi korral on võimalik keha kinnitada.
Ringsõit lõpeb Mariehamnis. Omal käel võivad soovijad käia 1903 aastal ehitatud ja muuseumina tegutseval purjelaeval Pommern (sissepääs lisatasu eest 14€/8€). Sama piletiga pääseb ka Meremuuseumisse.

16.00 Laev väljub Marienhamni sadamast tagasi Tallinna.
Jõuluõhtusöök laevas (lisatasu 44.-)

3. päev
Hommikusöök laevas (lisatasu 17.-)
9.00 Saabub laev Tallinna

Hind
Alates 29.-
NB! Alates 13.06.2022 lisandub kütuse lisatasu  6.- reisija kohta

Hinnad ja kajutid (number tähe taga näitab inimeste arvu kajutis):
Koht C4 (aknata) kajutis 29.-
Koht B4 (aknata) kajutis 39.-
Koht B2 (aknata) kajutis 50.-
Koht B2P (aknata väiksem kajut; üks magab all, teine üleval) kajutis 39.-
Koht A4T (aknaga; TV) kajutis 59.-
Koht A2T (aknaga) kajutis 100.-
Kajutite võimalusi on veel mitmeid!

Hinnas sisaldub
* sõit valitud kajutis marsruudil Tallinn-Mariehamn-Tallinn
* eestikeelse giid-rühmajuhi teenused

Lisatasu eest
* bussiekskursioon Ahvenamaal 5 tundi (59.-)
* hommikusöök laevas (17.-). Lastele hind sõltuvalt vanusest.
* jõuluroogadega õhtusöök laevas (44.-). Lastele hind sõltuvalt vanusest.
* reisikindlustus

REGISTREERIMINE

Lisainformatsioon
Rävala 8, Tallinn
tel 620 7676
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
www.etreening.ee

 

 

Referentsid

  • "Koolituselt koju jõudnud, sain alles aru kui väga seda koolitust oli mulle vaja. Teema oli ainuõige, koht oli ainuõige ja treener – koolitaja oli minule ainuõige.

    Ma olen nüüd kui „Duracelli Jänes“: valmis - laetud, et jätkata maratoni( eluteel) ja äriteel. Samas sain teadmistesse kindluse, et olen õige tee valinud ning tean ,mida jätkamiseks ette võtta. Meeldis kõik : asine teemavalik, lõbusad ja meeldejäävad näited, õpetlikud vestlusringid ning põhiline selle kõige juures – ma olin oma valikute tegemisel VABA ja iseseisev.

    Kõik selle, mille materjaalselt kulutad , saad 200-250% täiega tagasi.

    Aitäh sulle,hea inimene,päikseliste päevade eest paradiisis!"

    Tiiu Oras (Visitex OÜ juhataja)