Soovite häid ja varajasi pakkumisi?

Sisestage oma andmed ja saate esimeste hulgas infot tulevaste sooduspakkumiste kohta


Hoiame andmed 100% kaitstuna

Lähiaja koolitusedBänner
Bänner

E-post

Imelise Ahvenamaa loodus, maitsed ja inimesed / Väiketootjate päevad Ahvenamaal
15.09.2022 - 17.09.2022

 

Ahvenamaal on võimalik veeta kas pikk päev omal käel pealinnas Mariehamnis või liituda meie ekskursioonigrupiga, et Marienhamni ning Ahvenamaaga lähemat tutvust teha.

15.-17.09.2022 toimuvad Ahvenamaal traditsioonilised väiketootjate päevad - suurepärane võimalus tutvuda toodanguga, maitsta ja proovida, sõlmida kokkuleppeid.

Meeleolukal ringreisil tutvume Ahvenamaa vaatamisväärsuste ja kohaliku eluga. Peatume Badhusbergeti vaateplatvormil, millelt avaneb imearmas linn oma täies hiilguses. Sõidame Eckerösse, mis on olnud alates 17. sajandist tähtis sõlmpunkt Stockholmi ja Peterburi vahel. Reis viib meid ka Bomarsundi kindlusesse, mille Briti ja Prantsuse väed Krimmi sõja ajal maatasa tegid. Siin asusid kõige suuremad ehitised mis kunagi Ahvenamaale rajatud on, sest siinsest paigast pidi saama tollase Vene keisririigi sõjaline keskus.  Bomarsund on üks oluline märk Vene Keisririigist Ahvenamaal.

Külastame Stallhageni õlletehast ning sealset suurepärast kauplust, kus on võimalik teha toredaid sisseoste Ahvenamaa maitsete nautimiseks.
Vaatame Kastelholmi kindluse varemeid – 13. sajandist pärinev kindlus oli Rootsi kuninga Gustav Vasa lemmikpaik. Lossi paremaks kindlustamiseks rajati hiljem vallikraav. Siin on elanud Rootsi kuningas  Gustav Vasa ja kus kuninga  vanem poeg Erik, venna Johani tahtel, veetis  oma vangipõlve.
Lossi kõrval asub kaunis Jan Karlsgårdeni vabaõhumuuseum vanade säilinud hoonetega, mis on siia toodud erinevatest paikadest Ahvenamaal. Muuseumis eksponeeritakse elu-olu Ahvenamaal 1850datel aastatel. Vabaõhumuuseumi kõrval asuvas endises vangimajas, mis tegutses kuni aastani 1975, asub vanglamuuseum. Muuseumis saab ülevaate vangla ajaloost (sissepääs lisatasu eest 2€/1€).

Ringsõit lõpeb Mariehamnis. Omal käel võivad soovijad käia 1903 aastal ehitatud ja muuseumina tegutseval purjelaeval Pommern (sissepääs lisatasu eest 14€/8€). Sama piletiga pääseb ka Meremuuseumisse.

Programm
1. päev
19.00-20.00 Kogunemine A-terminalis teisel korrusel EXITravel sildiga kassas. Laeva pardakaartide jagamine.
20.30 väljub laev Tallinnast Mariehamni. Laeval saab mõnusasti aega veeta ja soovi korral süüa rikkalikku õhtusööki (lisatasu 42.-)
2. päev
7.00 Hommikusöök laevas (lisatasu 17.-)
9.00 Saabume Mariehamni.
9.30
Ekskursiooni algus sadamast. Ekskursiooni käigus tutvume ka põnevate Ahvenamaa väiketootjate väljapanekutega taludes ning külades.
Õhtusöök laevas (lisatasu 42.-)
19.00 Laev väljub Mariehamni sadamast Tallinnasse.
3. päev
7.00 Hommikusöök (lisatasu 17.-)
10.45 Saabub laev Tallinna

Hind
Alates 19.-

Hinnad ja kajutid:
Koht C4 (aknata) kajutis 19.-
Koht B4 (aknata) kajutis 29.-
Koht B2 (aknata) kajutis 50.-
Koht B2P (aknata väiksem kajut; üks magab all, teine üleval) kajutis 39.-
Koht A4 (aknaga) kajutis 48.-
Koht A2 (aknaga) kajutis 95.-
Kajutite võimalusi on veel mitmeid!

Hinnas sisaldub
* sõit valitud kajutis marsruudil Tallinn-Mariehamn-Tallinn
* eestikeelse giid-rühmajuhi teenused

Lisatasu eest

* ekskursioon Ahvenamaal koos Avatud talude päeva külastamisega (59.-)
* hommikusöök laevas 17.-
* õhtusöök laevas 42.-
* reisikindlustus

Lisainformatsioon
Rävala 8, Tallinn
tel 620 7676
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
www.etreening.ee

 

Referentsid

  • "Koolituselt koju jõudnud, sain alles aru kui väga seda koolitust oli mulle vaja. Teema oli ainuõige, koht oli ainuõige ja treener – koolitaja oli minule ainuõige.

    Ma olen nüüd kui „Duracelli Jänes“: valmis - laetud, et jätkata maratoni( eluteel) ja äriteel. Samas sain teadmistesse kindluse, et olen õige tee valinud ning tean ,mida jätkamiseks ette võtta. Meeldis kõik : asine teemavalik, lõbusad ja meeldejäävad näited, õpetlikud vestlusringid ning põhiline selle kõige juures – ma olin oma valikute tegemisel VABA ja iseseisev.

    Kõik selle, mille materjaalselt kulutad , saad 200-250% täiega tagasi.

    Aitäh sulle,hea inimene,päikseliste päevade eest paradiisis!"

    Tiiu Oras (Visitex OÜ juhataja)