Soovite häid ja varajasi pakkumisi?

Sisestage oma andmed ja saate esimeste hulgas infot tulevaste sooduspakkumiste kohta


Hoiame andmed 100% kaitstuna

Lähiaja koolitusedBänner
Bänner

E-post

Motivatsioonireisid GOTLANDILE
11.07.2021

Gotland houses_978x295

Rooside saar - GOTLAND

Keset laiuvat sinist merd asub Läänemere üks suurim ja salapäraseim saar - rooside saareks kutsutud Gotland. Gotland on üks ajalooliselt rikkamaid piirkondi Rootsis. Gotlandil on mitmeid keskaegseid kirikuid ja muinasaja rajatisi: kivilaeva varemed, kalmud ja mäekindlused. Siin on puutumatu ja rikkalik taimestik, pehmed rannaliivad, armsad külakesed ning lambakarjad. Järsud lubjakaljud, madalad rannaveed, omanäoline floora ja fauna ning värvikas ajalugu muudavad iga puhkaja reisi Gotlandil põnevaks. Saar on väga kontrastiderohke.

Gotland on ehe näide sellest, kuidas minevik kohtub olevikuga. Saar on tuntud ka selle poolest, et pakub suurepärast kaasaegset disaini ja kulinaarseid elamusi.

Balti mere pärliks kutsutud Gotlandi keskuseks olev Visby linn on 20 000 elanikuga, üle 5000 aasta vanune hansalinn. Ent Visby ei ole ainult ajalooline linn, vaid ka moodne, kaasaegne keskus.

 

11.-13.07.2021 või  8.-10.08.2021

Reisikava:

Esimene päev

18:30-19:30    Kogunemine Tallinna reisisadama D-terminalis EXITravel'i piletite registreerimise kassas II korrusel.

20:00 Väljub laev Tallinnast. Soovi korral buffet' õhtusöök (lisatasu 32.-).

Laevas on palju erinevaid kauplusi ning siin jätkub ajaviidet igale eale ja maitsele. Lõõgastuda saab saunakompleksis ning Hera Salongis. Laeva ahtris paikneb läbi kahe korruse show-baar, kus astuvad igal õhtul üles erinevad artistid.

Teine päev

Hommikusöök laeva buffet' restoranis.(lisatasu eest)

9:00 Saabub laev Visbysse. Soovi korral saareekskursioon.

Saareekskursioonil osalejad kogunevad sadama ees bussi.

Ekskursioon algab sadamast. Sõidame mugava ekskursioonibussiga Almedaleni parki, kus teeme väikese jalutuskäigu. Seejärel siirdume keskaegsesse, muinasjutulisse Visby vanalinna. Munakivisillutisega tänavaid ääristavad maalilised majakesed, kummituslikud kirikute varemed ning arvukad kohvikud ja restoranid. Visby on rootslastele lemmikpaik suviseks puhkuseks ja

sweden-visby

mõnusaks ajaveetmiseks. Soe suvi toob nähtavale Visby linna rooside ilu, mis õitsevad kõikjal. Ajalooliste majade vahel võib tunda laevatõrva lõhna, mis on iseloomulik just Visbyle. Teeme väikese jalutuskäigu üle 100 a vanuses Visby botaanikaaias ja külastame suursugust Toomkirikut.

Linnaekskursiooni lõppedes koguneme bussidesse ja alustada saareekskursiooniga. Meie ekskursioon viib meid Põhja Gotlandile ja Farö saarele.


Läbime Bro, Tingstäde, Lärbro ja jõuame Fårösundi, kust sõidame praamiga kaunile Fårö saarele. Külastame Fårö kirikut, kus asub kuulsa režisööri Ingmar Bergmani haud.

Seejärel ootab meid omapärane Langhammar, kus teeme huvitava jalutuskäigu sealsete kõige uhkemate kivisammaste juurde. Kerge lõuna Faröl (sisaldub hinnas).

Suundume tagasi Gotlandile. Teeme Bro kiriku juures väikese peatuse ja külastame kirikut, kus asub omapärane kamber neile, kes omal ajal ei tohtinud kirikusse siseneda või soovisid kirikut seestpoolt silmitseda kui kirik oli suletud.

Kiriku juurde tuleb ka talumees, kes valmistab ise kuulsaid käiakive. Saame erinevaid kive osta või lihtsalt uurida. On ju ammusest ajast teada, kuidas Saaremaalt käidi Gotlandil käiakive vahetamas kaunite saare naiste vastu. Heast Gotlandi liivakivist luisk on parim suveniir, mis saarelt võimalik kaasa tuua.

Ekskursiooni lõpuks jõuame tagasi Visbysse, kus on võimalik iseseisvalt suveniire osta ja ringi vaadata.

kuni 19:30       Vaba aeg Visbys.

Õhtusöök laeva buffet' restoranis .(lisatasu eest)

20:30               Väljub laev Tallinna suunas.

Kolmas päev

Hommikusöök laeva buffet' restoranis .(lisatasu eest)

Gotland20sept201220042
11:30               Saabub laev Tallinna.

Reisi hind: al  99.- /koht B4 kajutis
149.- /koht A4 kajutis

Hind sisaldab:

Laevasõidu suundadel Tallinn-Visby-Tallinn valitud kajutis

Eestikeelse giidi ja rühmajuhi teenused

Soovi korral:

Hommikusöök 14.- ja õhtusöök 38.-

Visby linnaekskursioon (jalgsi) ca 1,5 tundi 15.- / inimese kohta

2 ÕS+2 HS soodushind 92.- ja 1ÕS ja 2 HS soodushind 59.-

Visby linna- ja saareekskursioon 59.-

Tervisekindlustus ja reisitõrkekindlustus (hind tuleneb vanusest)

 

 

REGISTREERIMINE

 

Reisiettevõtjana tegutsemise luba nr TRE000665

Rävala 8, Tallinn
tel 620 76 76
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
www.etreening.ee

Referentsid

  • "Koolituselt koju jõudnud, sain alles aru kui väga seda koolitust oli mulle vaja. Teema oli ainuõige, koht oli ainuõige ja treener – koolitaja oli minule ainuõige.

    Ma olen nüüd kui „Duracelli Jänes“: valmis - laetud, et jätkata maratoni( eluteel) ja äriteel. Samas sain teadmistesse kindluse, et olen õige tee valinud ning tean ,mida jätkamiseks ette võtta. Meeldis kõik : asine teemavalik, lõbusad ja meeldejäävad näited, õpetlikud vestlusringid ning põhiline selle kõige juures – ma olin oma valikute tegemisel VABA ja iseseisev.

    Kõik selle, mille materjaalselt kulutad , saad 200-250% täiega tagasi.

    Aitäh sulle,hea inimene,päikseliste päevade eest paradiisis!"

    Tiiu Oras (Visitex OÜ juhataja)